Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tuszyn – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Tuszyn wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Tuszyn jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Tuszyn uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w chwili finalizowania transakcji. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający przystają na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Tuszyn.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Tuszyn na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • mieć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem orzeczonym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tuszyn określana jest w oparciu o 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie zawsze jest prawdziwa z uwagi na to, że aplikacje do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz precyzyjną wycenę domów Tuszyn, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Tuszyn przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który następnie wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Tuszyn, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez specjalistę i wiele osób z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz klienta, który będzie chętny zgodzić się na taką kwotę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Tuszyn – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Tuszyn a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Tuszyn stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena domów Tuszyn ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Tuszyn możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button