Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Suchowola – ekspresowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Suchowola zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Suchowola jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Suchowola mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Suchowola.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Suchowola na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel lub najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Suchowola określana jest po analizie dziesiątki różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest miarodajna bo aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domów może być zbyt duża i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dedykowaną wycenę mieszkań Suchowola, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Suchowola przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Suchowola, a Ty masz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i część oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną kwotę. W naszym skupie masz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Suchowola – przeglądnięcie ogłoszeń?

Inną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Suchowola a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Suchowola jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Suchowola posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Suchowola masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button