Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bolesławiec – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Bolesławiec wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Bolesławiec jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bolesławiec uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy nabycia. Różnice te są wynikiem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Bolesławiec.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Bolesławiec w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem przyznanym na skutek spadku lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Bolesławiec określana jest na podstawie 10 niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania ceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest miarodajna z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkania może być za duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę domu Bolesławiec, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Bolesławiec przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który potem przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Bolesławiec, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domu generuje duży wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Bolesławiec – przeanalizowanie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która znowósz spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Bolesławiec i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Bolesławiec jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Bolesławiec musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś oferty czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Bolesławiec masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button