Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Głubczyce – ekspresowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Głubczyce zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Głubczyce jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Głubczyce zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki albo na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Głubczyce.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Głubczyce w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w wyniku dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Głubczyce określana jest na podstawie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz programów do określania ceny domu? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domu nie w każdym razie jest prawdziwa bo narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być za duża i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz dedykowaną wycenę mieszkania Głubczyce, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Głubczyce przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który potem przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Głubczyce, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie daje wcale pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. W naszym skupie masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Głubczyce – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która znowósz poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Głubczyce a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Głubczyce jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Głubczyce zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy też każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Głubczyce masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button