Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pierzchnica – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pierzchnica zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Pierzchnica jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pierzchnica uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką lub poprzez przelew już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w chwili realizacji transakcji. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Pierzchnica.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Pierzchnica w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży domu
 • poczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pierzchnica ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo programy do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkania Pierzchnica, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Pierzchnica sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który później przekażemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Pierzchnica, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez biegłego i część właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Pierzchnica – analiza ofert?

Najłatwiejszym sposobem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz sprawi, że trudno będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Pierzchnica i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Pierzchnica zobowiązuje do przyjęcia jednej propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Pierzchnica musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś ofertę czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Pierzchnica możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button