Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sierpc – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Sierpc zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Sierpc jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sierpc zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie dłużej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Sierpc.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Sierpc w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w ramach spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Sierpc wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym razie jest właściwa bo aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena mieszkania może być za duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę domu Sierpc, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Sierpc prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Sierpc, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i wiele właścicieli decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu generuje duży koszt, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Sierpc – przegląd ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie wśród kupców będzie znacznie ograniczone bądź nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Sierpc a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Sierpc jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Sierpc musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych opłat z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Sierpc możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button