Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wieleń – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Wieleń zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Wieleń jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Wieleń zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Wieleń.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Wieleń na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem nabytym na drodze spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Wieleń ustalana jest na bazie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz przeliczników do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest prawdziwa ponieważ przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę nieruchomości Wieleń, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Wieleń sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który następnie udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Wieleń, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez rzeczoznawcę i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu generuje znaczny koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić obliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Wieleń – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone albo nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Wieleń i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Wieleń jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Wieleń zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Wieleń możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button