Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wisła – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Wisła zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Wisła jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Wisła zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Wisła.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Wisła na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; były właściciel albo lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wisła wyliczona jest na bazie dziesiątki niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do określania ceny domu? Musisz wiedzieć, że taka wycena domu nie w każdym razie jest adekwatna bo narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz adekwatną wycenę mieszkań Wisła, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Wisła ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Wisła, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele osób decyduje się na to. Należy jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie daje wcale pewności, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić taką kwotę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Wisła – przeglądnięcie ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Wisła a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Wisła jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Wisła ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Wisła masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button