Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brzeg Dolny – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Brzeg Dolny zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Brzeg Dolny jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Brzeg Dolny uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może zająć najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub na konto już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Brzeg Dolny.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Brzeg Dolny na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Brzeg Dolny kalkulowana jest na bazie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Planujesz skorzystać z pomocy programów do ustalania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas masz precyzyjną wycenę nieruchomości Brzeg Dolny, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Brzeg Dolny ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Brzeg Dolny, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i część oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą duży wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Brzeg Dolny – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie znikome albo nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Brzeg Dolny a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Brzeg Dolny stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Brzeg Dolny musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Brzeg Dolny możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button