Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szydłowiec – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Szydłowiec zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówki. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Szydłowiec jest mniej korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Szydłowiec uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo na konto od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że właściciele przystają na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Szydłowiec.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Szydłowiec w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem nabytym w wyniku spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na braku zbędnych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Szydłowiec ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz aplikacji do ustalania wyceny mieszkania? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest właściwa bo narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkania Szydłowiec, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Szydłowiec sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który później przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Szydłowiec, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez rzeczoznawcę i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu generuje wysoki koszt, a nie masz wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszej firmie masz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Szydłowiec – przejrzenie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską wartość mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Szydłowiec a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Szydłowiec zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Szydłowiec musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Szydłowiec możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button