Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Korfantów – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Korfantów określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Korfantów jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Korfantów zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane należności czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać jedynie siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi przy nabycia. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Korfantów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, by otrzymać wycenę mieszkania Korfantów na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz albo lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem otrzymanym na skutek dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Korfantów określana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkań może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na precyzyjną wycenę domu Korfantów, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domów Korfantów ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który następnie prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Korfantów, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i wiele oferujących decyduje się na to. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje wcale pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Korfantów – porównanie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Korfantów a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Korfantów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Korfantów musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Korfantów możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button