Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jasień – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Jasień zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Jasień jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Jasień uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, długi czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że właściciele zgadzają się na ceny niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Jasień.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Jasień w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz bądź lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem orzeczonym na skutek dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Jasień wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Jasień, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Jasień przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który następnie wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Jasień, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Wiedz jednak, że taka wycena domów jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną sumę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Jasień – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszym sposobem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacząco przekładać się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Jasień i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Jasień stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Jasień musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną ofertę czy każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Jasień masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button