Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kobyłka – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kobyłka zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Kobyłka jest za mało korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kobyłka zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo na konto już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas poszukiwania nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Kobyłka.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę domu Kobyłka na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel albo najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia czy też wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach odziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kobyłka ustalana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do określania ceny domu? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz indywidualną wycenę domu Kobyłka, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Kobyłka przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Kobyłka, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domu generuje wysoki koszt, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Kobyłka – przeglądnięcie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Kobyłka i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Kobyłka stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Kobyłka zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Kobyłka możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać nabywców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button