Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Myślenice – szybka i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Myślenice zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Myślenice jest za mało korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Myślenice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, zadłużenie lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać jedynie tydzień, a należności otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Myślenice.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, żeby dostać wycenę domu Myślenice w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel albo najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w ramach dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Myślenice wyliczona jest na bazie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz programów do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest miarodajna bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena mieszkania może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę domu Myślenice, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Myślenice prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Myślenice, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale eksperta i wiele osób z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Myślenice – przegląd ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet zerowe. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Myślenice a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Myślenice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Myślenice ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Myślenice masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button