Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Reda – szybka i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Reda zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Reda jest niewystarczająco intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Reda zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, długi lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo na konto już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Reda.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Reda w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem przyznanym w wyniku spadku czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Reda określana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia aplikacji do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest właściwa z racji tego, że kalkulatory do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena domów może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszej firmie masz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Reda, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domów Reda sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Reda, a Ty masz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez eksperta i część osób decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu jest związana ze znacznym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną cenę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Reda – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Reda i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Reda jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Reda musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy każdą oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Reda możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button