Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ostrzeszów – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ostrzeszów określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Ostrzeszów jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ostrzeszów zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź na konto już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że właściciele zgadzają się na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować okres oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Ostrzeszów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Ostrzeszów na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na drodze spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ostrzeszów wyliczona jest w oparciu o 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena mieszkań może być zbyt duża i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na dedykowaną wycenę domów Ostrzeszów, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domów Ostrzeszów przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który dalej prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Ostrzeszów, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez biegłego i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Ostrzeszów – przeglądnięcie ofert?

Szybkim sposobem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Ostrzeszów i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Ostrzeszów stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Ostrzeszów musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej wyceny czy też wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Ostrzeszów możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button