Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zwoleń – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Zwoleń określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zwoleń jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zwoleń uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może trwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Zwoleń.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Zwoleń na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku spadku lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zwoleń wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny domu? Trzeba być świadomym, że tego typu wycena domu nie zawsze jest miarodajna ponieważ programy do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domów może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę nieruchomości Zwoleń, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Zwoleń sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który potem prześlemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Zwoleń, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Zwoleń – przejrzenie ogłoszeń?

Inną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Zwoleń a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Zwoleń jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena domów Zwoleń musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszelkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Zwoleń możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button