Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szydłów – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Szydłów wskazują faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówki. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Może być tak, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Szydłów jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Szydłów zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może potrwać nie dłużej jak siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Szydłów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Szydłów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży domu
 • poczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym w drodze odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Szydłów kalkulowana jest po przeanalizowaniu 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie w każdym razie jest właściwa bo programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkania Szydłów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Szydłów przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który potem przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Szydłów, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Szydłów – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Szydłów i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Szydłów stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Szydłów posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Szydłów masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button