Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bojanowo – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bojanowo wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki za pieniądze w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Bojanowo jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Bojanowo mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie 7 dni, a należności otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi podczas realizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że sprzedający zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Bojanowo.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby dostać wycenę domu Bojanowo na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Bojanowo ustalana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Planujesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie zawsze jest rzetelna gdyż aplikacje do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domów może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. U nas masz indywidualną wycenę mieszkań Bojanowo, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Bojanowo sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który potem wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Bojanowo, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Bojanowo – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą istotnie przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Bojanowo i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Bojanowo jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Bojanowo ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś wyceny czy wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Bojanowo możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać nabywców samodzielnie, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button