Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Olsztyn – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Olsztyn zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Olsztyn jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Olsztyn zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas realizacji transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i powodują, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Olsztyn.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, żeby otrzymać wycenę mieszkania Olsztyn na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru czy też powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem nabytym w ramach dziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Olsztyn kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania ceny nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena domu nie zawsze jest prawdziwa gdyż programy do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena nieruchomości może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz adekwatną wycenę domów Olsztyn, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domu Olsztyn ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Olsztyn, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną cenę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Olsztyn – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za małą wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Olsztyn a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Olsztyn zobowiązuje do przyjęcia jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena domów Olsztyn musi zawierać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś propozycji czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych opłat z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Olsztyn możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button