Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dobra – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Dobra określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Dobra jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Dobra mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może trwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Dobra.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Dobra w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz albo najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym na drodze odziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Dobra ustalana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów nie w każdym przypadku jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkań Dobra, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Dobra sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który następnie prześlemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Dobra, a Ty masz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być sporządzona przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów generuje znaczny koszt, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Dobra – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo internet. Należy jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacznie przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Dobra i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Dobra stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Dobra ma gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś propozycji czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Dobra masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button