Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łódź – szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Łódź zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Łódź jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Łódź uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką lub na konto od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Łódź.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę domu Łódź na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel bądź najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Łódź wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do określania ceny mieszkania? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest miarodajna z racji tego, iż narzędzia do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę domu Łódź, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domu Łódź prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Łódź, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez biegłego i część oferujących decyduje się na to. Jednak taka wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Łódź – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularnym sposobem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za niską kwotę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe albo nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Łódź a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Łódź stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Łódź musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś wyceny czy całe dziesięć odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych kosztów z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Łódź masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button