Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Międzyzdroje – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Międzyzdroje wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Międzyzdroje jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Międzyzdroje zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub na konto już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Międzyzdroje.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Międzyzdroje na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel lub lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym na skutek spadku czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Międzyzdroje ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdym razie jest adekwatna z racji tego, że programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domów może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz indywidualną wycenę domu Międzyzdroje, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Międzyzdroje sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który później prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Międzyzdroje, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Międzyzdroje – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za małą cenę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Międzyzdroje i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Międzyzdroje jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Międzyzdroje zawiera gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też wszelkie oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Międzyzdroje możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button