Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Głuchołazy – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Głuchołazy wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Głuchołazy jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Głuchołazy zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki bądź przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Głuchołazy.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, aby dostać wycenę domu Głuchołazy w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel czy też najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem nabytym na drodze spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Głuchołazy kalkulowana jest na podstawie 10 konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Chcesz skorzystać z pomocy narzędzi do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domów nie w każdej sytuacji jest prawdziwa gdyż kalkulatory do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz dopasowaną wycenę mieszkania Głuchołazy, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Głuchołazy sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Głuchołazy, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Głuchołazy – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić za niską wartość mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Głuchołazy a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Głuchołazy jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Głuchołazy ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować jakąś ofertę czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Głuchołazy możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button