Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tolkmicko – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Tolkmicko zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Tolkmicko jest mniej opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Tolkmicko zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w chwili finalizowania transakcji. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Tolkmicko.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Tolkmicko w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; były posiadacz albo najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone na skutek pożaru albo powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym na drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tolkmicko określana jest po analizie 10 niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu




Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz aplikacji do ustalania wyceny domu? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest właściwa ponieważ aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę domów Tolkmicko, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Tolkmicko ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Tolkmicko, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez rzeczoznawcę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić taką cenę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Tolkmicko – przegląd ofert?

Popularnym wyjściem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą cenę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Tolkmicko i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Tolkmicko zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena nieruchomości Tolkmicko musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Tolkmicko masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button