Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ostroróg – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ostroróg zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Ostroróg jest niewystarczająco korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Ostroróg mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Ostroróg.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę nieruchomości Ostroróg na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia czy też wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem nabytym w drodze spadku albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ostroróg ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości nieruchomości? Należy wiedzieć, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę mieszkań Ostroróg, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Ostroróg sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Ostroróg, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być sporządzona przez biegłego i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Ostroróg – porównanie ogłoszeń?

Szybkim sposobem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Ostroróg a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Ostroróg jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Ostroróg musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Ostroróg masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button