Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowa Dęba – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nowa Dęba wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Nowa Dęba jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Nowa Dęba zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymujesz do ręki bądź na konto już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Nowa Dęba.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Nowa Dęba na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym na skutek spadku czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na braku zbędnych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowa Dęba kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest miarodajna z racji tego, iż kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Nowa Dęba, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domów Nowa Dęba prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Nowa Dęba, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, że napotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić obliczoną sumę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Nowa Dęba – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacząco przekładać się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupców będzie znikome albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Nowa Dęba a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Nowa Dęba jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Nowa Dęba musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Nowa Dęba możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button