Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łazy – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Łazy wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki za należności w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Łazy jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Łazy mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz gotówką albo przelewem od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Łazy.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, by otrzymać wycenę mieszkania Łazy w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel lub najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym w ramach odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Łazy określana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz programów do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdym razie jest prawdziwa ponieważ przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena mieszkania może być za duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz precyzyjną wycenę nieruchomości Łazy, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domów Łazy ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który później przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Łazy, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część oferujących decyduje się na to. Należy jednak wiedzieć, że taka wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować taką kwotę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Łazy – przegląd ofert?

Inną metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Łazy i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Łazy jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Łazy musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy wszystkie dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Łazy masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button