Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Police – szybka i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Police zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Police jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Police zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może trwać nie więcej jak 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas oczekiwania na kupca, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Police.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Police na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym w ramach dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na braku dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Police ustalana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest prawdziwa bo aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę nieruchomości Police, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Police sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który później prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Police, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i część właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić taką cenę. W naszej firmie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Police – analiza ofert?

Popularną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacznie przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Police i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Police jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Police musi mieć gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną ofertę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Police masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupujących na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button