Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ostrów Wielkopolski – szybka i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Ostrów Wielkopolski określają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Ostrów Wielkopolski jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ostrów Wielkopolski mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Ostrów Wielkopolski.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę mieszkania Ostrów Wielkopolski na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego pozwolenia; były właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem orzeczonym w ramach dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na braku dodatkowych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ostrów Wielkopolski określana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania ceny domu? Należy mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest rzetelna bo aplikacje do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena mieszkań może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie masz indywidualną wycenę domu Ostrów Wielkopolski, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Ostrów Wielkopolski przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który potem wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Ostrów Wielkopolski, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domów generuje niemały wydatek, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Ostrów Wielkopolski – porównanie ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone lub nawet zerowe. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Ostrów Wielkopolski a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Ostrów Wielkopolski zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena domów Ostrów Wielkopolski musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć dowolną wycenę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Ostrów Wielkopolski masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button