Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubawka – błyskawiczna i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lubawka zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Lubawka jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Lubawka mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele przystają na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Lubawka.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Lubawka na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na braku dodatkowych wydatków – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lubawka wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do określania wyceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena domów nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena nieruchomości może być za duża i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domów Lubawka, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Lubawka przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który następnie wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Lubawka, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i część oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z wysokim kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Lubawka – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować kupca. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Lubawka i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Lubawka stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Lubawka musi zawierać jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś ofertę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych wydatków z racji przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Lubawka masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button