Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jędrzejów – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Jędrzejów zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Jędrzejów jest niewystarczająco korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Jędrzejów zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką lub przelewem od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Jędrzejów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Jędrzejów na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym na drodze dziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Jędrzejów określana jest na podstawie dziesiątki niezależnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Musisz być świadomym, że tego rodzaju wycena domu nie w każdym razie jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena domów może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na adekwatną wycenę domów Jędrzejów, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Jędrzejów sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który później wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Jędrzejów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i część osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Jędrzejów – przeglądnięcie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Jędrzejów i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Jędrzejów zobowiązuje do przyjęcia jakiejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Jędrzejów musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć dowolną propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Jędrzejów masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button