Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sopot – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Sopot zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Sopot jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sopot mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Sopot.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę domu Sopot w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym w wyniku dziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Sopot określana jest na bazie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do określania wyceny domu? Należy mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domów może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę nieruchomości Sopot, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Sopot przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który następnie przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Sopot, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele właścicieli z tego korzysta. Trzeba jednak być świadomym, że taka wycena domu generuje wysoki koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Sopot – przejrzenie ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie lub nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Sopot i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Sopot stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena domów Sopot ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy wszystkie dziesięć oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Sopot masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać nabywców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button