Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tomaszów Mazowiecki – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Tomaszów Mazowiecki określają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Tomaszów Mazowiecki jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Tomaszów Mazowiecki zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki albo przelewem od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Tomaszów Mazowiecki.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę domu Tomaszów Mazowiecki w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w ramach spadku bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Tomaszów Mazowiecki określana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena domów nie za każdym razem jest adekwatna bo programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Tomaszów Mazowiecki, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domów Tomaszów Mazowiecki ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Tomaszów Mazowiecki, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być sporządzona przez specjalistę i część osób decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu wiąże się z wysokim kosztem, a nie masz wcale gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie skłonny zaakceptować taką kwotę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Tomaszów Mazowiecki – przejrzenie ofert?

Najprostszym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie przełożyć się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić za małą wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Tomaszów Mazowiecki i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Tomaszów Mazowiecki stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś oferty?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Tomaszów Mazowiecki zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną ofertę czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Tomaszów Mazowiecki masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button