Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jastrowie – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Jastrowie wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Jastrowie jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Jastrowie uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź na konto już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Jastrowie.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Jastrowie na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz albo najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku spadku lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jastrowie kalkulowana jest na bazie 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie zawsze jest rzetelna z racji tego, iż przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena domów może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę nieruchomości Jastrowie, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę nieruchomości Jastrowie przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Jastrowie, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Jastrowie – przegląd ofert?

Szybką metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Jastrowie a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Jastrowie jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Jastrowie musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też całe dziesięć oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Jastrowie masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button