Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Boguszów-Gorce – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Boguszów-Gorce wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Boguszów-Gorce jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Boguszów-Gorce uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi w chwili finalizowania transakcji. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Boguszów-Gorce.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Boguszów-Gorce na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Boguszów-Gorce wyliczona jest na podstawie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości mieszkania? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest właściwa bo programy do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt duża i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Boguszów-Gorce, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Boguszów-Gorce ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Boguszów-Gorce, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów generuje wysoki koszt, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz klienta, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Boguszów-Gorce – przeglądnięcie ofert?

Popularną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie małe lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Boguszów-Gorce a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Boguszów-Gorce jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Boguszów-Gorce ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś propozycję czy każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Boguszów-Gorce masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button