Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Drzewica – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Drzewica określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Drzewica jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Drzewica mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo na konto już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas wyczekiwania na kupca, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Drzewica.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę mieszkania Drzewica na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem otrzymanym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Drzewica ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż kalkulatory do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domów może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Drzewica, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Drzewica prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Drzewica, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Drzewica – przegląd ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupców będzie znikome albo nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Drzewica a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Drzewica stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Drzewica musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Drzewica możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button