Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świecie – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Świecie zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Świecie jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Świecie uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymujesz do ręki albo na konto już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele akceptują ceny niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Świecie.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę domu Świecie w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Świecie kalkulowana jest na bazie 10 konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz programów do ustalania ceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest adekwatna z uwagi na to, iż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domów może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę domów Świecie, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domu Świecie ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Świecie, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez rzeczoznawcę i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów generuje niemały wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować taką kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Świecie – przejrzenie ofert?

Popularną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która znowósz sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupca. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Świecie a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Świecie jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Świecie posiada gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną ofertę czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Świecie możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button