Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Prudnik – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Prudnik zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Prudnik jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Prudnik zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele zgadzają się na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Prudnik.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Prudnik w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Prudnik wyliczona jest po analizie dziesiątki różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę domów Prudnik, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Prudnik ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Prudnik, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów generuje duży wydatek, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Prudnik – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacznie przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród nabywców będzie małe bądź nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Prudnik a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Prudnik jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Prudnik ma jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy wszystkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Prudnik możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button