Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zawidów – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zawidów określają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Zawidów jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Zawidów uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać nie dłużej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki lub poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Zawidów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Zawidów w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz albo najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia bądź wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem orzeczonym w wyniku dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zawidów ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest rzetelna z racji tego, iż przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę nieruchomości Zawidów, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domu Zawidów sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który następnie wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Zawidów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Zawidów – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić za małą cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Zawidów i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Zawidów stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Zawidów musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej oferty czy też każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Zawidów masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button