Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świdnik – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Świdnik określają faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Świdnik jest mniej intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Świdnik uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz gotówką lub na konto od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Świdnik.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij formularz, aby dostać wycenę mieszkania Świdnik w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w wyniku dziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Świdnik określana jest po analizie 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania ceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena domów nie w każdym razie jest adekwatna z racji tego, iż przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena mieszkania może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz indywidualną wycenę domów Świdnik, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Świdnik przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Świdnik, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz klienta, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Świdnik – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Świdnik a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Świdnik zobowiązuje do zaakceptowania którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Świdnik zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Świdnik możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button