Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radków – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Radków zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Radków jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Radków zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, długi bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a należności otrzymasz do ręki bądź przelewem już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są efektem negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Radków.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Radków na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • zyskać radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; były właściciel lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru lub wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Radków ustalana jest po analizie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia programów do ustalania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie za każdym razem jest właściwa z racji tego, że programy do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszym skupie otrzymujesz precyzyjną wycenę nieruchomości Radków, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkania Radków sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który potem udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Radków, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Radków – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone albo nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Radków a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Radków jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Radków zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Radków możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button