Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Międzybórz – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Międzybórz określają faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Międzybórz jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Międzybórz zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi podczas realizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele przystają na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Międzybórz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Międzybórz na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; były właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym na drodze odziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Międzybórz wyliczona jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do określania ceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena domów może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę domu Międzybórz, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Międzybórz sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który następnie przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Międzybórz, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować taką sumę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Międzybórz – przeglądnięcie ogłoszeń?

Innym wyjściem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Międzybórz a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Międzybórz jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Międzybórz ma jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Międzybórz masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button