Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Błażowa – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Błażowa wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Błażowa jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Błażowa mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane należności albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Błażowa.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Błażowa w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym na drodze spadku albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Błażowa ustalana jest w oparciu o 10 różnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Należy wiedzieć, że tego typu wycena domów nie zawsze jest adekwatna z racji tego, iż przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być za wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkań Błażowa, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Błażowa prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który następnie prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Błażowa, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez specjalistę i wiele osób decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów generuje wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Błażowa – analiza ogłoszeń?

Szybkim sposobem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za niską kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie małe lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Błażowa a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Błażowa jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Błażowa musi zawierać jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Błażowa możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button