Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Głuszyca – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Głuszyca zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Głuszyca jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Głuszyca uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub na konto już w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć opłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Głuszyca.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Głuszyca na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz orientację ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym na skutek spadku czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Głuszyca wyliczona jest na bazie dziesięciu konkurencyjnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna bo narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę domów Głuszyca, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Głuszyca przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport razem z fotografiami, który później przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Głuszyca, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Głuszyca – przegląd ofert?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znikome lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Głuszyca a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Głuszyca zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Głuszyca musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś propozycji czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Głuszyca masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button