Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczytno – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szczytno wskazują faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Szczytno jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Szczytno uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Szczytno.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę domu Szczytno na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w drodze dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Szczytno określana jest po analizie dziesiątki różnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz adekwatną wycenę nieruchomości Szczytno, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Szczytno ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który później wyślemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Szczytno, a Ty masz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Szczytno – analiza ofert?

Najłatwiejszym sposobem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Szczytno a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Szczytno jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena nieruchomości Szczytno zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Szczytno masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button