Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chrzanów – szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Chrzanów zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Chrzanów jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Chrzanów uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Chrzanów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Chrzanów na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru czy też wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym w ramach spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Chrzanów kalkulowana jest na podstawie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkań może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkań Chrzanów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Chrzanów przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który później wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Chrzanów, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać dokonana przez specjalistę i część sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Chrzanów – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Chrzanów i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Chrzanów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Chrzanów zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Chrzanów możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button