Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mikstat – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Mikstat określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Mikstat jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Mikstat zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Mikstat.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby dostać wycenę mieszkania Mikstat w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • mieć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru lub powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym na skutek dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Mikstat kalkulowana jest na bazie 10 różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do określania wyceny domu? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz dedykowaną wycenę domu Mikstat, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Mikstat sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Mikstat, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną cenę. W naszym skupie masz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Mikstat – przeanalizowanie ofert?

Szybkim sposobem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za małą cenę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Mikstat a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Mikstat zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Mikstat musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy wszystkie 10 odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Mikstat możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button