Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Drezdenko – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Drezdenko wskazują faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Drezdenko jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Drezdenko uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, nieuregulowane należności lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są rezultatem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Drezdenko.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Drezdenko na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem orzeczonym na skutek dziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Drezdenko ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa ponieważ przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkań może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Drezdenko, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domów Drezdenko ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który potem wyślemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Drezdenko, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i część właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Drezdenko – porównanie ofert?

Inną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Drezdenko i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Drezdenko jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Drezdenko musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować jakąś wycenę czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Drezdenko masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button