Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Augustów – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Augustów zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Augustów jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Augustów uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź na konto od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Augustów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, żeby otrzymać wycenę mieszkania Augustów na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym w wyniku dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Augustów określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania ceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdym razie jest adekwatna bo aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domu może być za wysoka i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dedykowaną wycenę nieruchomości Augustów, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Augustów ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który później wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Augustów, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez eksperta i część oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Augustów – przejrzenie ofert?

Popularnym wyjściem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie przekładać się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Augustów i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Augustów stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena domu Augustów zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć jakąś ofertę czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Augustów możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button